Zdraví z přírody od Terezia Company

Že příroda má odpověď na každou naši zdravotní otázku, je známo po staletí. Donedávna byly ale bylinkářky a léčitelé tak trochu v nemilosti, ve stínu oficiální západní medicíny. Ta se bohužel z velké části přiklání k alopatii, tedy léčí následky, nikoliv příčiny nemocí. Navíc z drtivé většiny jsou léky, které lékaři předpisují chemickými přípravky, takže organizmu sice jeden příznak odstraní, ale má jiné vedlejší účinky.

Tato cesta je z dlouhodobého hlediska pro nás, lidi, neudržitelná, proto se stále víc z nás znovu obrací k přírodní medicíně – k rostlinám a houbám, jež jsou tělu prospěšné a mnohdy i léčivé.

Zdraví prospěšná firma

Jednou ze společností, která se zabývá výrobou čistě přírodních potravinových doplňků a přírodní kosmetiky, je rodinná firma Terezia Company. Na Českém trhu působí už 25 let a jejich výrobky patří k těm nejlepším díky technologii zpracování a čistotě produktů, na níž kladou opravdu velký důraz. Nenajdete v nich žádnou chemii, dokonce většinou nepoužívají ani extrakty (například z hub), ale celé rostliny. Tak je zaručeno, že se do výrobků dostanou všechny prospěšné látky.

Jejich výrobky jsou doplňky stravy z léčivých rostlin či z hub, přírodní kosmetika, přírodní směsi koření, a dokonce i veterinární produkty. Za léta, kdy společnost funguje, získala řadu prvenství ve způsobu zpracování, kde klade důkaz především na původ rostlin. Jejich produkty jsou certifikované a suroviny pochází prokazatelně ze zemí Evropské unie. Toi zvyšuje důvěru v jejich výrobky a popularitu mezi uživateli.

Vyberte si to nejlepší

Vzhledem k tomu, že firma výrobky nejen distribuuje, ale přímo vyrábí, je její dohled nad kvalitou vstupních surovin a dodržování výrobního procesu maximální. Mohou tak zaručit nejvyšší možné množství účinných látek v každém výrobku. A nejen to, stoprocentní jsou, pokud jde o zdraví, prospěšnost, čistotu, kvalitu i ryze český původ. 
Už od začátku společnost udává v oboru trend, jako první přišla například s novým zpracováním hlívy ústřičné či rakytníku řešetlákového, významným prvenstvím je i přípravek B17 APRICARC, Tento produkt obsahující mletá meruňková jádra je zdrojem vitamínu B 17 o němž se dnes už dá s jistotou tvrdit, že je významným bojovníkem s civilizačními nemocemi, včetně rakoviny.

BIO koření? Poznáte rozdíl!

Asi běžně nepřemýšlíte nad kvalitou koření, které si běžně kupujete. A možná je to škoda. Rozdíl poznáte teprve, když vyzkoušíte kvalitní kořenící směsi v BIO kvalitě, vyrobené z mořské soli a až 60 % sušené zeleniny a bylinek. Žádná další dochucovadla a regulátory chuti, jak už jsme tak nějak zvyklí u koření ze supermarketů.

BIO produkty prochází přísnou klasifikací, při jejich výrobě je naprosto vyloučeno používání hnojiv, pesticidů, hormonů a geneticky modifikovaných organizmů. V žádném případě nesmí přijít do styku s žádnými chemickými látkami. To zaručuje naprostou čistotu vstupních surovin a stejně tak i výsledných kořenících směsí. A věřte, že ten rozdíl v pokrmu poznáte. BIO směsi z Terezia Company neobsahují ani řepný cukr a žádné škroby, proto jsou vhodné i pro diabetiky a při bezlepkové dietě.

I mlsat se dá zdravě

Je libo višně, rakytník, zázvor nebo třeba kávu v medu? Řada pochoutek, jejímž základem je med, si rychle získá vaši pozornost. Med obohacený o další prospěšné látky, jako jsou antioxidanty, vitamín C z rakytníku, kofein na povzbuzení z kávy nebo třeba hořčík z kakaa, se stane rychle vaším každodenním společníkem, ať už ráno při snídani či během dne kdykoliv dostanete chuť na něco sladkého. A když se cítíte oslabení útokem virů, určitě zkuste houbu reishi v medu.Tato naprosto neobvyklá kombinace podpoří vaši obranyschopnost, takže se virózy bát nemusíte.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Zjištěno blokování reklam

Naše webové stránky umožňují zobrazování reklam na internetu našim návštěvníkům. Vezměte prosím v úvahu, že nás můžete podpořit vypnutím blokování reklam.

Refresh