Cestovní pojištění na dovolenou

I základní typy pojištění kryjí všechny vaše léčebné výlohy. Cestovní pojištění vám zaručí proplacení případné zdravotní péče v cizí zemi, která bývá většinou dost drahá. Aby toho nebylo málo, tak byste se jako nepojištění cestovatelé dostali do nepříjemné situace. Patříte-li mezi lidi, kteří mají rádi vše pod kontrolou, nebo hodláte odcestovat do rizikovější země, pak byste určitě neměli nechávat nic náhodě.

Cestovní pojištění na cesty

Pojišťovny nabízí také celoroční cestovní pojištění na cesty. Tento typ cestovního pojištění se pohybuje kolem 1 Kč na den. Celoroční pojištění můžete použít na veškeré cestování do zahraničí. Pokud často cestujete v průběhu roku, pak byste se nad tímto cestovním pojištěním měli určitě zamyslet a říct sbohem častým starostem s vyřizováním. Pojištění na cesty si můžete vyřídit i na poslední chvíli. Dnešní doba nabízí možnost online sjednání cestovního pojištění, které vám zabere jen pár minut. Nemusíte chodit na pobočku pojišťovny. Stačí si vybrat společnost, která plně vyhovuje vašim potřebám, a můžete vyrazit na dovolenou.

 

Pokud si právě teď říkáte, že se bez cestovního pojištění ten týden v Chorvatsku obejdete, pak byste měli pokračovat ve čtení. My vám teď sdělíme dva zásadní důvody, proč byste na pojištění neměli zapomenout.

Proč raději pojistit

První důvod je ten, že cestovní pojištění na dovolenou vám dodá finanční jistotu pro případ, že by se vám stal úraz nebo byste náhle onemocněli. Jakmile dojde k nějaké pojistné události v zahraničí, pak za vás pojišťovna uhradí všechny finanční náklady za případnou léčbu. Cestovní pojištění vám kryje hospitalizaci, léky, lékařské zákroky, léčebné výlohy a převozy. Druhým důvodem je, že cestovní pojištění stojí pár korun na den a vaše případné náklady za léčbu i několik desítek až stovek tisíc.

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Cestovní pojištění na dovolenou"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oznámka
Host

cestovní pojištění je celkem hodně důležité

Jan
Host

super

Honza
Host

dobrý článek

Matěj
Host

doporučuju

Martin
Host

dobrý článek

Džus
Host

dobrý článek

Alice
Host

celkem jako dobry clanek

Melissa
Host

suuperr

Anonym
Host

výborný článek

Anonymius
Host

bez chyb

Anonymous
Host

dovolená je super

Maritinus
Host

::::

NONE
Host

super

NOE
Host

dobrá stránka

NET
Host

výborná stránka

Kritik
Host

není to špatná stránka

Zjištěno blokování reklam

Naše webové stránky umožňují zobrazování reklam na internetu našim návštěvníkům. Vezměte prosím v úvahu, že nás můžete podpořit vypnutím blokování reklam.

Refresh